قهوه فوری

حالا عشق ؛ مثل قهوه ی فوری

 زودِزود

 تلخِ تلخ!

 

                                     طبس - منیره حسین پوری


/ 12 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احمد بدرام

به نام خداوند بخشنده ی مهربون. با سلام. حدس میزنم قصد دارید یه مطلب خیلی عالی به مناسبت عید نوروز تو سایت قرار بدید. این هم که الان یه چند وقتیه مطلبی نذاشتین حتما آرامش قبل از طوفان هست[چشمک] منتظر مطالب و عکسهای خوب شما از طبس زیبا هستیم. شاد و در پناه خداوند متعال باشید[گل]

علیرضا ادبی زاده

به نام خداوند زیبائی.تمام هموطنان عزیزم را به کویر زیبای طبس جائی که خدا را می توان در زیبائی هایش دید دعوت میکنم.به امید بهاری زیبا و به یاد ماندنی.

طبسی

http://amiralavi.persianblog.ir

از تو بارانی شدن عشق است از لبانت موج و موسیقی از صدایت عطر و ابریشم بوی فروردین عبارت از نگاه توست. می‌وزی بر من ناگهان سر می‌روم از تو.

فاطمه(شقایق عاشق) یزد

جغد گفت: خدایا! آدمهایت مرا و آوازهایم را دوست ندارند. خدا گفت: آوازهای تو بوی دل كندن می دهد و آدمها عاشق دل بستن اند. دل بستن به هر چیز كوچك و هر چیز بزرگ. تو مرغ تماشا و اندیشه ای! و آن كه می بیند و می اندیشد، به هیچ چیز دل نمی بندد. دل نبستن سخت ترین و قشنگ ترین كار دنیاست. اما تو بخوان و اگه یه روز من نبودم.تنها آرزوی ساده ام اینه که زیرلب بگی یادش بخیر ........ .............سال خوبی داشته باشین. پست قشنگی بود ..

سعيد مجدي

با سلام اميدوارم كه مطالب اين پست هم فوري فوري و داغ داغ حتي اگه شده تلخ تلخ به روز بشه

روابط عمومی

سلام. با حضور در سایت فرمانداری طبس در مسابقه بزرگ اینترنتی "سالگرد شکست آمریکا در صحرای طبس" شرکت کنید.فقط 5 سوال با هدایای ویژه.(مهلت شركت تا دهم ارديبهشت ماه) tabas.gov.ir

م. سهرابی

قهوه‌تون که ميل کردين، گاهی وقتی، از اون غزل‌های خوشگل‌تون‌م بذارين، جناب حقّی. ... هميشه شاد و تن‌درست باشيد.